O mně

 

Barber Eva.

Nabízím služby tradičního pánského holičství.

 

Ať už při úpravě vlasů a vousů dáváte přednost klasice, nebo raději zkoušíte nové trendy, poradím si s obojím. Přijďte si ke mě pro nový střih a vychutnejte si moji péči v klidu mého holičství.

 

Mám na vás dostatek času. Základem dobrého střihu jsou detaily, proto se držím zásady – spěchej pomalu. Nečekejte ode mne střih „za 10 minut hotovo“.

 

Miluji svou práci, i po tolika letech mě naplňuje a učí. Baví mě se rozvíjet. Díky dnešní době jsem si mohla splnit další sen a vrátit se do dob, kdy muži byli gentlemany nejen chováním, ale i vzhledem.

 

K tomu patřilo i starání se o vzhled vlasů či plnovousu. Dnešní móda nám umožňuje se k některým tradicím opět vrátit, proto bych byla ráda, aby moji klienti brali návštěvu u mě jako běžnou službu, kterou by muž měl opakovat tak často, aby se cítil pěstěně.

 

Moje přednosti –

Nejdůležitější jste právě Vy

Pohoda a klídek 

Cit pro detail střihu 

Čisté kontury střihu 

Pravidelné vzdělávání v oboru holič – kadeřník 

 Čistota provozu

Exklusivní pánská kosmetika

Zkušenosti s barvením a melírováním  pánských vlasů  

Depilace chloupků teplým voskem v uších, nose, obočí, krku a zádech, podle Vašeho přání

Praxe v oboru od roku 2000

 

Moje nová posila,  atraktivní a kreativní Tína. Mám z ní velkou radost, věřím, že potěšení bude i na Vaší straně… Prosím objednávky na Tínu směřujte přímo na její kontakt. Děkujeme Vám .-)

Barber Tina – Mobil a whatsApp : +420 777 336 323

Info, fotografie střihů a rezervace : www.barbertinka.cz  

 

 

Moje druhá posila do našeho teamu – pánská, dámská, dětská kadeřnice, masérka, kosmetička, tatérka, pedikérka, nastřelování náušnic, pearsing. Šikovná a milá Magda. Mám z ní velkou radost, nabízí celou škálu zajímavých doplňujících služeb, které ocení každý gentleman s celou rodinou. Prosím objednávky na Magdu směřujte přímo na její kontakt. Děkujeme Vám .-)

Magda – Mobil a whatsApp : +420 777 305 308

Info, fotografie a rezervace : www.salon-magdalena.cz/?id=masaze